Pronájem Vila, Uswetakeiyawa, Gampaha, Sri Lanka, Villa Floriyan no. 285/A1 Uswetakeiyawa Kandana - Sri Lanka (Ceylon)

Pronájem - Cod. 17821

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 216.84 m²
  • Pocet pokoju: 4
  • Podlazí: 2

Nově postavený luxusní dům čtyři + kk (kompletně zařízený) v Uswetakeiyawa-Kandana-Srí Lance, k pronájmu místě.
Dům je v blízkosti Hamilton kanálu a 10 min. na pláž.
Dům se nachází v klidné a tiché rezidenční velmi dobře zajištěné místo v blízkosti Colombo-Negombo silnici a nachází se těsné blízkosti supermarketů, školy, nemocnice, banky, pošta, a to i do Katunayake mezinárodního letiště a zdarma obchodní zóny, je to asi 30 min. jet do Colombo-Negombo dálnici z tohoto umístění.
Je Architekt navrhl nově postavený luxusní dům s krajinářský zahrady, mouky se skládá z verandy, prostorné ložnice, společné koupelny, elegantní otevřený spíž prostor s vestavěnými skříněmi a služebníky WC venku.
Dům je plně kachlová, má tři fáze dodávky elektrické energie s ustanoveními pro klimatizaci a je nesená potrubí vody s teplou vodou zařízení a nad hlavou nádrží pro skladování, všechny dveře jsou okna, schodiště a komora skříně vyrobené za použití kvalitního dřeva , jsou všechna okna zabezpečeny mřížemi, dům je vkusně zařízený s kvalitním novým nábytkem a vybaveny všemi elektrickými spotřebiči.

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB